Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

Elmas Delisi

Elmas avına çıkan küçük yeşil kahramanı tehlikeli bir macera bekliyor. Küçük kahramanın yoluna devam edebilmesini sağlayarak, elmasları toplamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 265 0 0

Tommy\\'i Koru 2

Tommynin düşmanları saldırılara devam ediyor. Tommynin yapabileceği hiçbir şey yok. Tommynin daha önce kurtulduğunu zannetiği düşmanlarından tekrardan kurtulmasına yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 198 1 0

Müzeden Kaçış

Müze ziyareti sırasında çok yorulan kahramanımız, dinlenme odasına geçerek biraz dinlenmeye karar verir. Fakat farkına varmadan uykuya dalar. Uyandığında müzenin kapandığını fark eden kahramanımıza müzeden çıkmasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 203 1 0

Üzüm Böcekleri

Dünyaya çok uzak bir gezegende deney yapan küçük uzaylılar, sadece Dünyada bulunan bir maddeye ihtiyaçlarının olduğunun farkına varırlar. Bu madde ise üzümdür. Küçük uzaylı böceklere üzümleri toplamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 195 0 0

Tatil Köyü İşlet

Bir tatil beldesinde, müşterilerin konaklayacağı, spor yapacağı, eğleneceği yerleri oluşturmak için bir mimar aranıyor. Bu tatil beldesini güzelleştirerek ihtiyaç olan yapıları inşaa edebilir misin?
Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 210 0 0

Kafadar Pandalar 2

Daha önceki serüvenlerinde avcılardan kaçmaya çalışan üç kafadar panda, avcılardan kaçmayı başarmışlardı. Bir kayıkla denize açılan pandalar kendilerini bir adaya attılar. Fakat bu adada da onları büyük bir sıkıntı bekliyor. Yamyamlarla karşılaşan kahramanlarımıza bu maceralarında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 338 1 0

Klon Adam

Uzaylılar Dünyada buldukları klon adamı ufolarına almayı başardılar. Klon adamı kaçırarak onu kendi gezegenlerinde kullanmak istiyorlar. Klon adamsa uzaylıların elinden kaçmak için birçok yolu denedi fakat tuzaklarla dolu ufonun içinden bir türlü kurtulamadı. Müthiş bir macera seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 233 2 0

Atom Karıncanın Macerası

Ormanda yiyecek toplamak için çıktığı macera, Atom karınca için çok kolay olmayacağa benziyor. Atom karıncanın çevresinde bulunan engelleri kaldırarak, bu macerasını tamamlamasında yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 247 2 0

Madene Giden Demiryolu 3

Maden de macera devam ediyor. Derine indikçe tehlikesi artan maden de, bu defa sadece derin çukurlar değil aynı zamanda tehlikeli yaratıklarla da karşılaşacaksınız. Vagonunuza ekleyeceğiniz yeni özelliklerle, hiçbir şey sizi durduramayacak.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 157 1 0

Süper Bukalemun

Doğada uzun bir maceraya çıkan bukalemunun yardımına ihtiyacı var. Kamufle olma yeteneğini kaybettiği için, doğada hayatta kalabilmek için farklı yollara başvuran küçük kahraman ile heyecan dolu bir macera seni bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 183 1 0

Yiyecek Dağıtmaca

Yiyecek bekleyen kurbağa, kedi ve birde küçük kız var. Hepsinin besleneceği gıdalar farklı farklı. Sahip olduğun topu kullanarak, yiyecekleri, yiyecek olana uygun bir şekilde fırlatabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 192 0 0

Yerçekimsiz Dünya

Uzaylılar tarafından kaçırıldıktan sonra, tehlikelerle dolu bir istasyona kapatılan astronotun, esir tutulduğu istasyondan acilen kaçması gerekiyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 229 1 0

Korsan Jolly

Dünyadaki en büyük hazineyi bulmak için, daha önce korsanların çok uğrak bir yeri olan bir adada maceraya çıkan kahramanımızın bir rehbere ihtiyacı var. Adada sürpriz tehlikeler Jollyyi bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 224 0 0

Neşeli Dondurmalar 2

Kutuplar yaşayan neşeli dondurmalar ile macera devam ediyor. Birbirinden lezzetli meyve parçacıkları ile süslenmek isteyen neşeli dondurmaları, bu bölümde de birbirinden tehlikeli engeller bekliyor.
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 547 6 2

Tilki Kuyruklu Kiz

Masal Dünyasında yaşayan küçük kız, masal Dünyasından kaçmak istiyor. Mavi ve kırmızı olmak üzere, iki farklı kalemi bulunan tilki kuyruklu kıza, yolu üzerinde bulunan engelleri aşabilmesi için çizimlerinle ona yardımcı olabilir misin?
Kategori : Macera Oyunları
Oyna Oynanma : 183 1 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..