Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Mario Macerası

Play ve tekrar Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak ve mümün olduğunca az can harcayarak bölümleri bitirmek. Bu Esnada karşımıza çıkan yaratıklardan ve zehirli bitkilerden kaçmalı, Altınları ve Mantarları toplamalıyız. Sağ üstte Health yazan yerde ne kadar canımız olduğunuz gösterir. Öldüğümüzde otomatik olarak yeniden başlayacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 707 1 4

3D Mafialardan Kaç

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız bizi kovalayan mafialardan kaçmak! Kaçarken benzinimize ve aracımızın hasar görmemesine dikkat etmeliyiz. Benzinimiz Sol Üstte, Hasarımızda Sağ üstte görünür. Göstergeler sıfırlandığında oyunu kaybederiz. Bizi kovalayan mafialar bize çarpmaya çalışacaklardır onlardan olabildiğince kaçmalıyız. Yolda önümüze çıkan Balonları mutlaka almalıyız. Eğer patlarsak veya benzinimiz biterse A'ya basarak Tekrar Play demeli ve Yeniden oyuna başlamalıyız. P'ye basarak oyunu duraklatabilir, R'ye basarakta tekrar oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 905 4 2

3D Şampiyon Kaykaycı

2 kere Click To Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını yada W,A,S,D yi ve Space'i kullanarak Cadde boyu bir yere çarpmadan kaymak ve yoldaki paraları toplamak. Rampalara geldiğimizde zamanında Space ile zıplayabilirsek çok yükseliyoruz ve çeşitli puanlar kazanıyoruz. Bunlar bizim bölüm geçmemizde yararlı puanlar. Finish'e ulaştığımızda tekrar tekrar Click To Continue diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Kaymalar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1403 8 6

3D Motor Yarışı

Lets Race tıklayarak Karakter seçme bölümüne geliyoruz. Erkek veya kız karakter seçmek için üst taraftaki kırmızı Ok'lara tıklıyoruz. Eğer giysilerin rengini değiştirmek istersek Select Color diyerek ve yine Kırmızı Ok'lara tıklayarak değiştirebiliriz. Sonra Select Bike diyerek motorumuzu seçeriz. Son olarak sağ alttaki Lets Race sonrada ortadaki Lets Race'e tıklayarak oyuna başlarız. Yön tuşları ile hareket ederek Space'e basılı tutarak rampalarda yükseğe zıplamalıyız ve Z,X,C ile hareketler yaparak puan kazanmalıyız. Bunların yanız sıra ne kadar hızlı ve kaza yapmadan bölümü bitirirsek o kadar çok puan kazanırız. Yeniden oynamak için üstteki Reset'e tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 868 2 1

3D Arazi Yarışı

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yeşil ışığın yanmasıyla yarış başlıyor. Oyunun tuşları biraz karışık. hızlanmak için Ctrl'ye basmamız, Sağ-Sol yapmak içinde Sağ-Sol Yön Tuşlarına basmamız gerekli. Amacımız en iyi sürede 1. olarak yarışı kazanmak. W ile araba ters döndüğü zaman düzeltebilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 545 2 1

3D Minibüsü Patlat

Alttan Sound ve Song ayarlarını yaptıktan sonra 3 kere Go diyerek oyuna giriyoruz. Yukarı Yön Tuşuna bastığımız anda oyun hızlı bir şekilde başlıyor. Amacımız Mavi minübüsü biz zarar görmeden patlAtmak. Sol Alttaki You yazısınız yanında Kırmızı bizim canımız Them'in yanındaki kırmızı minübüsün canı. Hiç bir arabaya çarpmamalıyız. Yolda çıkan İngiliz anahtarlarını alırsak canımız yenilenir. Canımız biterse Play Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 467 2 0

3D Uzaktan Kumandalı Yarış

Start'a bastıktan sonra Race'e tıklayıp sonrada 2 Go'dan birine tıklayarak yarışa başlıyoruz. Sağdaki Go para toplama ve alıştırma turu, Soldaki Go ise yarış turudur. Soldaki Go'yu seçecek olursak kolay yarışmak için Easy'e tıklamalıyız. Oyunda Yön Tuşlarıyla arabamızı yönetebiliriz. Ctrl ile turbo kullanabiliriz. Yolda çıkan paraları ve Pilleri mutlaka alın. Paralar oyun bittikten sonra Store'ye girip birşeyler satın almamıza yarıyor. Sesi kısmak istersek Sağ altta Melodi resmine tıklamamız yeterli. Oyunu tekrar oynamak istersek Q'ya basabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1045 14 3

3D Evi Temizle

Sağ alttaki Sonra ortadaki Continue'ye tıklayarak oyuna başlıyoruz. Sonra tekrar Continue'ya tıklayarak Devam ediyoruz. Oyun biraz Sims City mantığıyla işliyor. Biz temizlikçi kadınız ve evin içinde dağınık gördüğümüz yere Fare Sol Tuşu ile tıklamalıyız. Sağa-Sola gitmek için Fareyi gitmek istediğimiz yere götürmemiz gerekli. Alttaki Bar ne kadar yeşilde olursa bizim için o kadar iyidir. Sağ altta Level'imiz ve Score'umuz gözterilir. Bize verilen süre ve ne kadar süre geçtiği Sol Altta gösteriliyor. Bu süre dolduğunda Yeterli puana ulaşmamız gerekli. Bu yüzden iyi ve hızlı çalışmalıyız. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1282 10 6

3D Çılgın Yarış

Sağ alttaki Start'a tıklayarak Karakter seçme menüsünden Oklara tıklayarak karakterimizi seçiyoruz. Sonra karakterimizin üstüne tıklıyoruz ve arabamızıda aynı şekilde seçiyoruz. Son olarak yarışacağımız şehride seçtikten sonra yarış başlıyor. Amacımız en hızlı şekilde yarışı 1. bitirmek. Yoldaki nesneleri toplayarak Sol Alttaki 3 barı doldurmalıyız. 3üde dolduktan sonra Shift'e basarak Turbo kullanabiliriz. Oyunun sesini kısmak için S'ye basmamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 594 4 1

3D Trambolindeki Köpek

Sağ alttaki Click to Play'e basıyoruz. Sonra oyunda herhangi bir yere tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile alttaki Trambolini kontrol etmek ve köpeği düşürmeden bütün kemikleri almasını sağlamak. 3 hakkımız var ve bunları dikkatli kullanmalıyız. Bölümü geçtiğimizde Click to Play'e basarak devam edebiliriz. Köpeği düşürerek bir hakkımızı kaybettiğimizde ise tekrar oynama için Click to Play Again'e basmalıyız. Bölümler ilerledikçe önümüze kırmızı-beyaz balonlar gibi engeller çıkıyor bunlara dikkat etmeliyiz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1261 11 2

3D Bisikletli Yarış

Oyun dolduktan sonra I'M Ready'in yanındaki >> işaretine tıklayarak Go >> diyeceğiz. Sonra oyun başlıyor. Amacımız en iyi sürede parkuru bitirmek. Yön Tuşlarıyla ilerlerken önümüze çıkan engellere dikkat etmeliyiz. Çünkü çarptığımızda düşüyoruz ve zaman kaybediyoruz. hızlandığımız zaman Space ile zıplayarak havada Sağ-Sol yön tuşlarıyla dönersek extra puan kazanabiliriz. Bölüm bittiğinde Try Again diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 781 4 1

3D Çatıdaki Adam

Play'e basıyoruz ve erkek veya kız karakterden birini seçiyoruz. Yapmamız gereken Space'e basılı tutarak Yön Tuşları ile ilerlemek ve X ile zıplamak. Önümüze çıkan nesneleri mutlaka toplamalıyız ve asla düşmemeliyiz. Düştüğümüzde otomatik olarak baştan başlar ve 5 canımız var. Sağ alttaki süreye dikkat etmeliyiz o süre bitmeden oyunu bitirmeliyiz. 5 Canımızda bittiğinde Try Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1272 11 6

3D Anadolu Kartalı

Oyun yüklendikten sonra Fight'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile Nişan alıp Yine fare sol tuşu ile Ateş Ederek düşman uçaklarını patlAtmak. W,A,S,D ve Yön Tuşları ile hareket edebilirsiniz. Sol üstte canımız yazar ve uçağın göstergelerinde Fuel yani benzin göstergesi var bunlara çok dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 2432 14 6

3D Çöldeki Macera

Sağ alttaki Go'ya sonrada Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak engellere takılmadan ilerlemek. İlerlerken önümüze çıkan Nesneleri mutlaka alalım puan kazanmamıza çok faydaları var. Yaratıkların yanından geçerken Space ile onları öldürebiliriz. Aldığımız biberleri Space ile atabiliriz. Sağ altta Score=Skor, Healt=Can, Lives= Kaç canımız kaldığı yazıyor. Ölünce Yine Space'e basarak tekrar başlayabiliriz. İyi oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 1327 7 11

3D Uzay Mekiği

En alttaki siyah kutuya Fare Sol Tuşu ile tıklayarak İsmimizi yazıyoruz ve Enter'a basıyoruz. Sonra Space'e basarak oyuna başlıyoruz. Yukarı Yön tuşuna bastığımız anda yarış başlıyor. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak hiçbir yere çarpmadan yarışı en hızlı şekilde bitirmek. Yön tuşları ile oynadığımız bu oyunda hızlanmak çok kolayken bir yere çarpıp durmakta bir o kadar kolay. Uzay Mekiğimizi dikkatli sürmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 745 4 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..