Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Profesyonel Kaykay

Play Now diyoruz ve oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra Yukarı Yön Tuşu ile oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken yoldaki nesneleri toplayarak ve hiç bir yere takılmadan, engellerde Space ile zıplayarak en hızlı şekilde ve süre dolmadan parkuru bitirmek. Sağ altta Skorumuzu görebiliriz. Zamanı sol alttan takip edebiliriz. Eğer bölüm bitmeden Zaman tükenirse Play Again diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 766 5 0

3D Gol Yemeyen Kaleci

Play Ball'a sonrada 2 kere Next'e tıklayıp Large'ı seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile bir yere Nişan almak, Tıklamak ve altta çıkan hız barında Beyaz Çizgi Blast'a geldiğinde yine tıklamak. Sol Üstte kaç atamama hakkımız olduğunu Toplarla gösteriyor. Eğer 3 hakkımızdada gol atamazsak ve Game Over olursa Play Again diyerek tekrar oynayabiliyoruz. Kolay gol Atmak için il önce Nişanı en sağa götürüp kalecimiz sağa geldiği zaman bir anda sola hızlı bir şut çekmek. Attığımız goller Sağ Üstte görünüyor. Oyunun sesini kısmak için Sağ alttaki ses işaretine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 988 11 3

3D Zombili Tünel

Play Game sonrada 2 kere Continue diyoruz ve Large'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız zombilere yakalanmadan tünelden kurtulmak. W, A, S, D yada Yön Tuşları ile ilerleyerek Fare İle Nişan almalı ve yine Fare Sol Tuşu ile Ateş etmeliyiz. Tek mermide ölmüyecekleri için bir kaç kez Ateş etmeliyiz ve zombilerin yanımıza yaklaşmasına asla izin vermemeliyiz. Kafalarına Ateş edersek ölmeleri daha kolay olur. Sağ alttaki Battery'inin bitmemesine dikkat etmeliyiz ve yolda bulduğumuz nesneleri almalıyız. Eğer ölürsek Play Again diyerek oyuna yeniden başlayabiliriz. Oyunun sesini kısmak istersek Sağ üstteki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. Tab ile oyunu durdurabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 678 3 0

3D Araba Savaşları

Start game diyoruz ve tanıtımlar bittikten sonra Play diyerek Empty yazan 3 kutudan herhangi birini seçiyoruz. Sonra kutucuğa ismimizi yazıp Next'e tıklıyoruz. Son olarak 2 kere Next ve Close dedikten sonra oyun başlıyor. Amacımız yön tuşları ile yolda ilerlemek ve bir bayrağa denk geldiğimizde Space'e basarak yarışa girmek. Sonra Easy'i seçerek yarışa başlamalıyız. Yön Tuşları ile ilerleyerek yarışı 1. bitirmemiz gerekli. Yolda aldığımız kutuları X ve Z'ye basarak kullanabiliriz. yarış bittiğinde Continue diyerek Sokağa dönebiliriz. Sol üstteki Cash paramızı gösterir. Sağ üstteki 2 çizgi oyunu duraklatır, Map haritayı açar, Ses işarteti ise oyunun sesini kısıp açar. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 544 4 1

3D Misket Yuvarla

Your Nickname'nin altındaki kutuya ismimizi yazıp Play'e basıyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken Misketi yuvarlayarak yıldızları toplamak. Bunu yapmak içinde Fare Sağ Tuşa basılı tutarak Sağda çıkan hız Barına bakmak ve Bölüme göre uygun zaman gelince bırakmalıyız. Eli çevirerek Nişan almak için Fare Sol Tuşuna basılı tutarak eli oynAtmalıyız. Misketin durduğu yerden atışlar devam eder. Eğer misket parkurdan çıkarsa atış tekrarlanır ve puanımız düşer. Üstte Lap yazan yerde Bölüm, Score yazan yerde Skorumuz yazar. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 694 2 2

3D Yaratıklarla Savaş

Oyun yüklendikten sonra W'ye basıyoruz ve 3 kez Enter'a basıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımızı Yön Tuşları ile hareket etmek ve düşmanları Ctrl ile vurmak. 1-2-3 tuşları ile Silah değiştirebiliyoruz. Tab'la haritayı açabiliriz. Sol altta Ammo ile gösterilen yerde Mermi Sayımız gösteriliyor. Yerden Bulduğumuz nesneleri almalıyız. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 519 3 1

3D Yaratıklara Karşı

Oyun yüklendikten sonra W'ye basıyoruz ve 2 kere Enter'a basarak oyuna giriyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını veya W,A,S,D'yi kullanarak ilerlemek ve yaratıkları Ctrl ile vurmak. 1-2-3-4 ile Silah değiştirebiliriz. Space ile zıplayabiliriz. Altta canımız ve Ammo yazan yerde mermimiz gösteriliyor. Yaratıklara Dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 433 1 1

3D Zombi Macerası

Play The Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. 3'ten geriye sayma bittiğinde oyun başlıyor. Amacımız Sol Üstte gösterilen Time Remaining bitmeden ve Zombiler tarafından ısırılmadan Bölümleri bitirmek ve karşımıza gelen zombileri öldürmek. Yön Tuşlarıyla hareket edebilir ve Space ile vuruş yapabiliriz. Zombiler boynumuza yaklaştığında ya onları etkisiz hale getirmeli yada hemen kaçmalıyız. Üstte Score yazan yerde Skor'umuz, Sağ Üst Köşedede Kaç Canımız kaldığı yazar. Eğer canımız biterse Play Again deyip ilk oyuna girerkenki işlemlerle oyunu tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 590 1 1

3D Teneke Araba

Sağ Alttaki Skip İntro'ya basarak tanıtımı geçiyoruz.Oyunun sesini kısmak isterseniz başlamadan Sol Alttaki Ses işaretine tıklayarak kısmamız lazım oyun içinde kısılmıyor. Start'a basarak oyuna başlıyoruz. Yukarı Yön Tuşu ile hızlanıyoruz ve Sağ-Sol Yön Tuşlarıyla dönüyoruz. Amacımız Yukarıdaki Süre bitmeden Kayıt yani Check Point noktasına ulaşmak ve bu şekilde giderek oyunu 1. bitirmek. Eğer süremiz dolarsa Okey, Play Again, Start diyerek tekrar yarışabiliriz. Sol Altta hızımızı, Sağ Altta ise Puanımızı ve yarış Mesafesini gösterir. İyi yarışlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 429 2 0

3D At Yarışı

Sağ Alttaki Play'e basıyoruz ve karşımıza gelen ekranda Beyaz Oklara tıklayarak At seçiyoruz. Yine Sağ Alttaki Race'e tıklayarak yarışa başlıyoruz. Geri Sayım bittiğinde yarış başlıyor. Amacımız Yukarı Yön Tuşuna hızlı hızlı ve sürekli basarak Hızlı koşmak ve Engelleri Space ile zıplayarak geçmek. 3 kez atı kırbaçlama hakkımız var. Ctrl'ye basarak bu haklarımız kullananabiliriz. Oyunun sesini kısmak istersek Sol Üstteki Ses işaretine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 755 2 3

3D Nota Topla

Sağ alttaki Skip İntro diyerek tanıtımı geçiyoruz. Sonra Play'e tıklayıp Space'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak Bölümdeki bütün Yeşil Balondaki Notaları toplamalıyız. Diğer bölüme Başlamak için Space'e tıklamalıyız. Bölüm içindeki hereket eden herşeye çok dikkat etmeliyiz. Değersek bir canımızı kaybederiz ve 3 canımızıda kaybettiğimizde oyun biter. Sağ Altta puanımız görünür. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 509 1 0

Dis Doktoru

Sağ alttaki Play'e basarak oyuna giriyoruz. Amacımız ete değmeden dişlere tıklamak ve kırmak. Eğer ete değersek Try Again yazısına Yes diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Ameliyat Oyunları
Oyna Oynanma : 1293 5 2

Gerekli Organları Bul

Üstteki Start Game'e tıklıyoruz ve iki kere Next'e basarak oyuna başlıyoruz. İlk yapmamız gereken Soldaki hasta adam resmine Fare Sol Tuşu ile basılı tutarak yatağa bırakmak. Sonra Next'e basmalıyız ve alttaki Kalp'e tıklamalıyız. Tekrar Next diyerek adama tıklamalıyız ve yine 2 kere Next'e basmalıyız. Bu andan itibaren oyun başlıyor. Amacımız solda menüdeki hastaları yataklara bırakmak ve yanlarında çıkan resmi alttaki menüden bularak tıklamak ve sonra hastaya tıklayarak onu iyileştirmek. Hasta iyileştiği zaman Kırmızı +1 yazısı çıkıyor ve yatak boşalıyor. Boşalan yatağa soldaki menüden yeni hastalar koyup iyileştirmeliyiz. Sol üst köşedeki zaman alehimize işliyor. Zaman bitmeden hastaları ameliyat etmeliyiz. Bölüm bittiğinde Continue diyerek devam edebilir, Play Again diyerek tekrar oynayabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : Ameliyat Oyunları
Oyna Oynanma : 1109 5 2

Dna Deneyi

Sağ alttaki Start'a sonrada Ok'a basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken DNAMap diye üstte gösterilen resme göre tüplere Renk koymak. Tüplerin üstünde numaralar yazılı ve 1-2-3-4 vs. rakammlarını kullanarak tüplere boya doldurabiliriz. Ne kadar doğru boyaları tutturursak sonuç o kadar doğru olacaktır. Yanlış yaptığımızda ortaya saçma bir canlı çıkar ve yeniden denemek için Retry'e basmalıyız. Bölümü tekrar oynamak için Sağ Alttaki Reset'e basabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : Ameliyat Oyunları
Oyna Oynanma : 751 6 2

3D Büyük Labirent

Sağ Taraftaki Yön Tuşları resmine Tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız 15 Mavi Nesne toplamak ve bölümü bitirmek. Sağ Altta Oyun içi göstergeler bulunur. M ile Haritayı açabilirsiniz. P ile oyunu durdurabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 528 2 1

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..