Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Oyun Oyna - OyunGoz - En Güzel Oyunu Oyna
Dear Visitors. Welcome to our website. We add new games every day for you have a good time. Daily minumum 3 games. Have fun!
Yeni Oyunlar

3D Çöp Adam Savaşı

Tanıtım bittikten sonra Sağ Alttaki Play'e sonrada kolay olması için Easy'e tıklayarak Go'ya tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile Nişan alıp Fare Sol Tuşu ile Ateş ederek Çöp Adamları öldürmek. Bunu yaparken hızlı olmalıyız çünkü 1-2 saniye içinde bize Ateş edeceklerdir. Mermimiz bittiğinde Space ile Şarjörümüzü yenileyebiliriz. Sol Altta canımız görünür. Canlarımız bittiğinde Replay diyerek yeniden oynayabiliriz. Düşmanlarımızın bize attığı nesneleri havada vurarak PatlAtmalıyız yoksa büyük can kaybederiz. Üstte Mavi puan bizim Skorumuzdur. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 686 7 2

3D Bina İnşası

Üstteki Play'e basarak Oyuna Giriş yapıyoruz. Yapmamız gereken inen Blokları Yön Tuşları ile Yönlendirmek ve yerleştirmek. Eğer istersek Space'e basılı tutarak Bloğun hızlı inmesini sağlayabiliriz. Sağ Üst Köşede sıradaki Bloğun ne olduğunu gösterir. Sol üstteki Skor bizim Kaç puan yaptığımızın puanı. Eğer Oyun biterse Yeniden oynamak için Enter Your Name yazan yere ismimizi yazarak Play Again demeliyiz ve Tekrar Play'e tıklamalıyız. Oyunun sesini Kapatıp-Açmak için sağ alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 641 3 0

3D Bisiklet Şovu

Sağ Alttaki Next'e basıyoruz ve karşımıza gelen Menü'de Soldaki bölümden İstediğimiz bisiklet ve kıyafet Rengini Fare Sol Tuş ile tıklayarak seçiyoruz ve Tekrar Next'e tıklıyoruz. Islands yazan yerdeki 3 adadan birine tıklayarak seçiyoruz ve yine Next diyoruz. Sonra tekrar Next diyoruz ve Oyun'a başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile hareket etmek ve Rampalarda Space ile zıplayıp S'ye basılı tutarak Dönmek ve Puan kazanmak. Oyun Bittiğinde Player yazan yere Tıklayarak kendi adımız yazmalı ve Yeniden Oynamak için Try Again demeliyiz. Yolda bulduğumuz nesneleri toplamak bize Ekstra puan kazandıracaktır. Sağ Üstte Skorumuz, Üstte ise Kalan Zaman yazar. Oyunun sesini kısmak için yine Sağ Üstte bulunan Ağzı Açık Adam'a tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 851 16 3

3D Gösteri Pilotu

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Yön Tuşları'nı kullanarak Hiç Bir yere çarpmadan en kısa sürede Çemberlerin içinden geçmek. Kaç hakkımız olduğu Sol Üstte, Kaçıncıı bölümde olduğumuz ve Süre orta üstte gösterilir. Bölüm bittiğinde otomatik olarak yeni bölüme Geçer. Space'e basarak Ekstra hız yapabiliriz. Eğer bütün haklarımız biterse Menü'ye ve Yine Play'e tıklayarak yeniden oynayabiliriz. Oyunun sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 535 1 1

3D Maymun Golfü

Kahverengi veya Mor maymundan birine Tıklayıp, Sonrada Play'e tıklayıp oyuna giriyoruz. Küçük tanıtımı geçmek için Ekrana tıklayabiliriz. Son olarak Click Here to Aim'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile Nişan almak ve Fare Sol tuşuna basarak topun hızını ayarlamak ve tekrar Fare Sol Tuşu'na basmak. Amacımız ise Yıldızları toplaya toplaya ve Başka nesnelere çarpmadan Topu Deliğe kadar götürmek ve sokmak. Üstteki Stroke atış sayımızı Score ise Puanımızı gösterir. Oyunun sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses resmine tıklamamız yeterli. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 884 4 0

3D Platformlar Arası

Click Here to Play'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Yön Tuşları ile bütün nesneleri toplamak ve Sonunda açılan kapıya girmek. Yeni bölüme geçiş için Ekrana Fare Sol Tuş ile tıklamalıyız. Her bölümde Farklı Bir Nesne yada Farklı Bir Canlı oluyoruz. 3 kere ölme hakkımız var bu 3 hakkımızı kullanınca Ekranda Herhangi Bir yere tıklamalı ve yeniden başlamalıyız. Sol Üst Köşede hangi bölümde olduğumuz Sağ Üstte ise Skor'umuz yazıyor. Platformdan Platforma geçmek için Space'i kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 824 4 2

3D Mükemmel Yarış

Oyun Yüklendikten sonra karşımıza gelen ekranda Gerekli Ayarlamaları yaparak Begin'e basıyoruz. Acceleration: arabanın Kayma Oranı, Braking Power: Fren Gücü ve Turn Sensivity: Dönüş Hassaslığı. Bunların yanındaki toplara Fare Sol Tuşu ile basılı tutarak ayarlayabiliriz. Oyun başladıktan sonra yapmamız Gereken Yön Tuşları ile yarışmak ve hiçbiryere çarpmadan yarışı 1. olarak bitirmek. Sağ Altta harita, Sol Altta ise Hızımız gösterilir. Space ile Fren yapabiliriz. Önümüze çıkan parlak nesneleri toplamalıyız. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 448 3 1

3D Sokaktaki Canavarlar

Sağ Alttaki Play Game'e tıklıyoruz ve oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklenikten sonra kendimizi bir sokakta yürürken buluyoruz. Yapmamız gereken bir anda önümüzde beliren canavarları bize Değemeden Fare ile Nişan alıp Fare Sol Tuş ile Ateş ederek öldürmek. Fare Sol Tuşa basılı tutarsak daha yavaş fakat daha etkili Atışlar yapabiliriz. A ile oyun içi bütün sesleri, M ile Müziği kapatabiliriz. Space ile ise Ördek getirebiliriz. Sağ Altta kalan Kalp yani Canımız, Sağ Üstte ise Skorumuz yazar. Eğer oyun biterse Contiune Game diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 578 1 1

3D Uzay Tetris

Ortadaki Start'a basarak oyuna Başlıyoruz. Amacımız gelen Blokları düzgün bir şekilde yerleştirmek. Bunun için Sağ-Sol-Alt Yön Tuşları'nı ve Space'i kullanabiliriz. Sağ-Sol Yön Tuşları Bloğu Sağa-Sola çekmemizi sağlar, Aşşağı Yön Tuşu Bloğu hızlı bir şekilde indirir, Space ise Bloğu çevirir. Sağ tarafta Level Bölümümüzü, Score Skorumuzu, High Score En fazla yaptığımız Skoru ve Next sıradaki Bloğu gösterir. Bölüm bittiğinde Sayfayı Yenileyerek oyunu Yeniden Oynayabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Oyunlar
Oyna Oynanma : 452 1 0

Barbie Banyosunu Düzenle

barbie'nin Banyosunu Düzenle oyununda amacımız Banyoyu oyunda istenilen veya Kendi istediğimiz şekilde düzenlemek. Bunun içinde Fare Sol Tuş ile Eşyaların üstüne basılı tutarak eşyaları istediğimiz yere koyabiliriz. Oyunun bizden istediği düzeni görmek için Fare'yi Sol Alttaki Pembe Kalbe götürmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 402 1 0

Bu Oyun Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler: Chip Satışı
©2015 Oyungoz.com - En İyi Oyunlar
Oyungoz.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. Oyungoz Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..